Chemický peeling s kyselinami

KYSELINOVÉ /Chemické PEELINGY
 
Kyselinové peelingy jsou technologicky pokročilé chemické peelingy určené pro dermatology, plastické chirurgy a diplomované/certifikované kosmetičky. Zaručují vysoce kvalitní a efektivní exfoliaci. Roztoky peelingů jsou sestaveny takovým způsobem, aby jejich pomocí bylo možné řešit četné problémy kůže, obličeje i těla. Akumulovaná síla vysokých koncentrací aktivních látek peelingů, unikátní složení a nízké pH jsou vynikajícím nástrojem pro profesionální ošetření. Chemický peeling zajišťuje obnovu a regeneraci zralé pleti a pleti s nedokonalostmi. Ošetření peelingy pleť projasňuje, sjednocuje její barevný tón, oživuje mdlou pleť, redukuje nedokonalosti a nadměrnou produkci mazu, zmenšuje póry, jizvy a strie. Kyselinové peelingy jsou určeny pro různé typy a různé stáří pleti. Rychlé a dlouhotrvající výsledky jsou bezchybnou alternativou k bolestivým a invazivním ošetřením. Před aplikací chemického peelingu je nezbytné provést diagnózu a zjistit případné kontraindikace. Toto je vysoce důležitý krok, neboť jen tak lze získat záruku nejlepších výsledků a plně bezpečného ošetření. Klienta je zapotřebí zároveň informovat o možných vedlejších účincích (pálení, brnění, píchání), které se mohou během ošetření objevit.
Nejlepších výsledků je dosahováno po aplikaci série tří ošetření.
 
Prvním krokem je konzultace, při které je klientka seznámena s průběhem ošetření, a obdrží sebou domů sérum, které si aplikuje každý večer po dobu cca 5 dnů - do prvního ošetření. Toto sérum pleť optimálně připravý pro ošetření.
 
Konzultace stojí.... 400,-Kč a sérum obdrží klientka zdarma v rámci konzultace
 
Druhým krokem je samotné ošetření peelingem, po kterém je aplikována uklidňující desinfekční přírodní maska. Celé ošetření trvá cca 1 hodinu a klientka opět obdrží hypoalergenní sérum a opalovací krém SPF 50 pro domácí použití.
 
Cena jednoho ošetření včetně spotřebního materiálu a séra činí .............1.350,-Kč
 
JE NEZBYTNÉ ABY KLIENTKA V ROZSAHU NĚKOLIKA DNÍ OD OŠETŘENÍ NEPOUŽÍVALA JINÉ KRÉMY NA OBLIČEJ, NEŽ TY KTERÉ DOSTANE BĚHEM OŠETŘENÍ !! Pleť se po proceduře na několik dní stane velmi citlivou a mohlo by dojít k nežádoucí reakci i při použití přípravků které jinak klientka běžně používá. Ze stejného důvodu je důležité dodržet ochranu před sluncem s pomocí speciálního opalovacího krému který dostane při ošetření, platí zákaz slunění a solária. Z toho důvodu je nejlepší možnou dobou na toto ošetření podzim / zima a časné jaro....
K viditelným změnám dochází již po prvním ošetření, nicméně pro dosažení dlouhotrvajícího efektu se doporučuje absolvovat sérii alespoň 3-4 ošetření v rozmezí cca po 14 dnech....