Blýská se na lepší časy :-)

29.05.2017 17:36

Jak všichni moji stálí klienti nadšeně očekávají, blíží se termín kdy se mé studio přestěhuje do nových vlastních prostor, kde se opět dočkáme podstatně variabilnějších časových možností co se týče objednávek : již se nebudu s nikým střídat, tudíž počet odpoledních či ranních směn v týdnu se bude moci přizpůsobit vašemu zájmu a možnostem...Jelikož zatím není jisté přesné datum přesunu, všechny objednané ujišťuji, že pokud jim nezavolám, ošetření se odehraje ještě v Havířské ulici - jakmile se přestěhuji, všichni objednaní se to telefonicky dozví :-)

Nové studio se nachází na adrese Čermákova 16 na Borech

Cesta pro pěší :

Zastávka tramvaje č 4 Dobrovského / Klatovská ....dále přejdete a půjdete ulicí kolem lékárny ,,V Bezovce " a na blízké křižovatce kterou křižují trolejbusy č.16 přejdete a půjdete ulicí Čermákova, kde po několika domech po pravé straně narazíte na dům č.16 přímo u tkzv. velké Hvězdy / kruhový objezd uprostřed s dětskými hřišti /, kde budou na vrátkách označení jak pro Studio-Martina, tak i pro firmu ZEFIN s.r.o., která zde má provozovnu. Pokud má zrovna firma Zefin otevřeno, budou otevřená i vrátka a vy půjdete zazvonit na zvonek ,,Studio-Martina" až ke dveřím do domu. Pokud bude mít firma Zefin zavřeno, zazvoníte již u vrátek a já vám přijdu otevřít.

Autem :

Odbočíte z Klatovské kolem lékárny v Bezovce a následující křižovatku projedete rovně : POZOR jsou zde hodně jednosměrky a omezení rychlosti na 30 km/h :na další křižovatce před prodejnou COOP odbočíte vlevo a vzápětí najedete na kruhový objezd / tkzv. velkou Hvězdu / najdete si parkovací místo v některé ulici poblíž kruháku a přejdete zpět přes parčík s hřišti uprostřed objezdu a najdete si žlutou vilku s věžičkou ve které bude v patře za okny cedule Studio-Martina a zvenku nad oknem také cedule ZEFIN ....nebo si najdete volné místo přímo v ulici Čermákova, nicméně na parkovacím místě před domem je zatím možné parkovat až po 16cté hodině, což se budu snažit časem vyřešit...Pokud má zrovna firma Zefin otevřeno, budou otevřená i vrátka a vy půjdete zazvonit na zvonek ,,Studio-Martina" až ke dveřím do domu. Pokud bude mít firma Zefin zavřeno, zazvoníte již u vrátek a já vám přijdu otevřít.