Dermatokosmetika PURLÉS

03.11.2016 12:51

Jako novinku oznamuji začátek spolupráce s francouzskou Dermatokosmetikou PURLÉS, která je tvořena pro dermatokosmetologii, tedy je vysoce vhodná pro citlivější a alergické klientky  s citlivou pletí...

Kosmetické přípravky Purles jsou kombinací síly přírody a dědictví péče o krásu z celého světa s inovativními biotechnickými postupy. Purles je účinnou komplexní wellness terapií s bezprostředně viditelnými výsledky, která zároveň poskytuje svým klientům hlubokou relaxaci. Každé ošetření se mění v pečující rituální ceremonii, výlet do světa krásy, čistoty a pohlazení smyslů. Purles je zárukou moderního a kvalitního kosmetického a wellness ošetření, jehož výsledky nezklamou.

Francouzská laboratoř

Přípravky značky Purles jsou vyvíjeny a vyráběny ve francouzské laboratoři, která splňuje nejvyšší standardy výroby. Dlouholetá přítomnost výrobků této laboratoře na specifickém trhu péče o krásu svědčí o stabilitě kvality, jež je pod dohledem nezávislých dermatologických testů a přísných výstupních kontrol z výroby. Systém důkladné expertízy spolu s inovativními postupy při vytváření formulí zaručují nejlepší možnou účinnost a bezpečnost při používání vyvinutých přípravků.Nabídka produktů tělových a obličejových řad Purles je určená pro spa a kosmetické salony, které hledají komplexní řešení při poskytování své péče. Aktivní přírodní látky spolu se znalostí a využitím zkušeností dávných i současných obyvatel celého světa zabývajících se péčí o pokožku těla i obličeje a wellness rituály, tvoří podstatu formulí značky Purles, jejíž ošetření se v rukou profesionálů změní v nezapomenutelné ceremoniály krásy.