Ideální vánoční dárek

07.11.2015 10:28

Aromatická masáž svíčkou je originální masáž a patří mezi ty novější relaxační masáže. Hluboký relaxační a harmonizující zážitek pro duši a silný uvolňující a regenerační účinek pro tělo. To je zaručený zážitek, který si ode mě odnesete na mnoho dní.

Je to bezpečná procedura, když vám kapu horký vosk na tělo?  Po zapálení masážní svíčka hoří klidným příjemným plamenem a uvolňuje do ovzduší aromatické látky. Plamen rozpouští voskovou (čistě přírodní ztužené rostlinné oleje) hmotu do tekutého stavu. Požadované teploty pro masírování dosáhneme asi po 10 minutách. Masáž svíčkou je luxusní prožitek podnítí všechny smysly.. . Tato masáž si rozehřátým, hustým, teploučkým, jemně voňavým olejem celé vaše tělo podmaní že zapomenete na celý svět..

Používám masážní svíčky Botanico s esencemi konopná, levandulová a orient. 

Masážní svíčka Botanico je spojení čistě kvalitních a přírodních surovin jako olivový a slunečnicový olej, bambucké máslo doplněné přírodními výtažky esenciálních olejů. Zahřáté složky působí jemně, ale intenzivně na tělo, které poté výborně vstřebává hydratační látky a minerály a krásně voní. Masáž poskytuje nezapomenutelný pocit sametového doteku a zároveň silný aromaterapeutický zážitek.

Ideální pro regeneraci svalů po sportovním výkonu, tak i pro relaxaci a ozdravění pokožky. Masážní svíčka v sobě skrývá nejen romantiku, ale také skvělé antioxidační, regenerační a hydratační účinky. Vhodná pro všechny věkové kategorie dále pro alergiky i postižené atopickým ekzémem a psoriázou (lupénkou). 

Na tuto masáž je možné zakoupit dárkový poukaz pro Vaše milé, které chcete obdarovat. Tento poukaz platí 3 měsíce od data koupě.

Masáž svíčkou je 50 minutová rozmazlovačka ................ 500,-Kč