HOT STONES - Masáž lávovými kameny

Na tuto masáž musí klient přijít pouze naprosto zdráv - stejně jako na klasickou masáž - ale zde je účinek ještě znásoben působením tepla a v případě jakéhokoli zánětu / nebo i třeba rýmy / v organismu by mohlo zhoršit stav. Tuto masáž nelze doporučit těm, kteří se léčí s trombózou, křečovými žilami či vysokým krevním tlakem, nebo nějakým způsobem nesnesou teplo.
 
Masáž lávovými kameny ............60min..........záda + šíje + ruce ..........700,-Kč
Masáž lávovými kameny.............90min..........celé tělo............................1.000,-Kč
 
Den před touto masáží i den po ní doporučuji zvýšit příjem tekutin oproti normálu, dochází zde k efektivnější látkové výměně a tím i větší potřebě tekutin.

Masáž lávovými kameny je exkluzivní terapií, která spojuje teplo sálající z přírodních kamenů a speciální masážní techniky do nezapomenutelného zážitku.

Lávové kameny jsou zahřívány ve vodní lázni a jejich hladkým povrchem je za pomoci aromatických olejů masírováno celé tělo. Pomáhají odstraňovat blokace na důležitých bodech (meridiánech) a rozproudit tok energie v těle.

Masáž lávovými kameny má vysoký terapeutický a relaxační účinek. Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje, prohřívá celé tělo a pomáhá detoxikaci organismu.Tělo se opravdu dokonale uvolní, mysl se zbaví stresu a napětí a klient se cítí jako znovuzrozený.

O blahodárném účinku kamenů při masážích věděli lidé již před 5.000 lety. Masáže, prováděné pomocí teplých kamenů nebo přikládáním vzácných kamenů na tělo, byly oblíbené již u starých Inků, Mayů, v Mezopotámii, v Indii, v Číně a u Indiánů. Terapeutické účinky těchto masáží spočívají v uvolnění blokace důležitých bodů na meridiánech a v rozproudění energie v našem těle. Obnovený tok energie nás nejprve uklidní, takže klient pociťuje úžasnou relaxaci a nesmírně slastné pocity bezpečí, kdy starosti a stresy samovolně odplývají. Na konci masáže přichází hluboký klid a vyrovnání a tento pocit i účinek vydrží po několik dnů.

Masáž lávovými kameny doporučujeme všem klientům, kteří chtějí zakusit neopakovatelný zážitek masáže, klientům, kteří mají problémy se spánkem, s koncentrací, s neschopností se uvolnit, ženám s klimakterickými obtížemi, podnikatelům, kteří jsou pod neustálým tlakem a lidem, kteří jsou nuceni v krátkém okamžiku podat špičkový výkon

Účinky masáže:

  • stimuluje krevní oběh a lymfatický systém
  • hluboce relaxuje a harmonizuje
  • postupně prohřívá celé tělo
  • pomáhá detoxikaci organismu
  • vyrovnává energii v těle