HAVAJSKÁ MASÁŽ LOMI / LOMI

Havajská masáž LOMI / LOMI..................................................celé tělo........90 min.........800,-Kč
Havajská masáž LOMI / LOMI s použitím lávových kamenů..celé tělo........90 min.........900,-Kč
Masáž zad a šíje s použitím Havajských hmatů..................záda + šíje.........40 min........400,-Kč
.................................................................................................................................................................................................
Zde musím podotknout, že správná Havajská masáž-  aby měla svůj komplexní účinek jak popisuji níže, je  prováděna jako masáž celotělová.
Nicméně na žádost klientů nabízím i masáž zad a šíje s použitím Havajských hmatů a to proto, že pro spoustu z vás kteří mají pro celotělovou masáž kontraindikaci , je toto možnost pro změnu jak si obměnit pravidelné masáže a nenudit se. Zároveň i tato masáž má přínosné účinky jako masáž klasická......
........................................................................................................................................................................................................
 
Havajská masáž se právem považuje za perlu mezi masážemi. Umí, stejně jako perla, očarovat luxusem, výjimečností a originalitou. Klienti si tak mohou připadat  jako na exotické dovolené.

Havajská masáž spojuje relaxační masáž celého těla, tóny podmanivé hudby a vůně exotických olejů. Ruce a předloktí doslova tančí v dokonalé symfonii uvolňujících i energetizujících hmatů. Speciální technika a taneční rytmus havajské masáže vyvolávají hluboký terapeutický účinek, který odstraní napětí, odbourá stres a nabije tělo i duši pozitivní energií. Klient se tak snadno může odpoutat od každodenní reality a soustředit se jen a jen na sebe a na svou relaxaci.

Tato masáž se zaměřuje nejen na fyzický aspekt ozdravění lidského těla (stimulace krevního oběhu a lymfatického systému, podpora přirozené detoxikace těla, uvolnění kloubů, odstranění bolesti a stažení svalů), ale také na rozvoj psychické a duchovní roviny.

Tato ojedinělá metoda je odpradávna praktikovaná na Havajských ostrovech jako rituální masáž. Našla své základy ve stejnojmenném tradičním tanci, kde se jako hlavní prvek užívá pohybů předloktí. (Lomi Lomi - havajsky předloktí).

Havaj, Tanec, Děvče, Žena, Hula, OstrovHavaj, Oahu, Vodopád, Skály, Ko Olina